Geriausių policijos pareigūnų titulą iškovojo Klaipėdos apskr. pareigūnų komanda!

Nuotraukoje (iš kairės) – Marius Lotužis, Ramūnas Stasiulis, Tomas Taurinskis, tarnybinis šuo Rafis, Raminta Narmontaitė, Vaidotas Milieška Nuotraukoje (iš kairės) – Marius Lotužis, Ramūnas Stasiulis, Tomas Taurinskis, tarnybinis šuo Rafis, Raminta Narmontaitė, Vaidotas Milieška

Palangoje vykusio Geriausios Lietuvos policijos komandos konkurso nugalėtojais tapo Klaipėdos apskr. vyriausiojo policijos komisariato (toliau – VPK) pareigūnai. Jau 28-ąjį kartą rengiamame konkurse dalyvavo geriausios policijos komandos iš visos šalies, laimėjusios savo apskrityse surengtas atrankas. Tris dienas pareigūnai varžėsi vairavimo, policijos taktikos, šaudymo, orientavimosi, žinių patikrinimo, šuns valdymo ir kitose rungtyse. Susumavus visų rungčių rezultatus paaiškėjo, kad pirmąją vietą konkurse iškovojo  Klaipėdos apskr. VPK komanda. Antrąją vietą užėmė  Vilniaus apskr. VPK komanda, o treti liko Kauno apskr. VPK pareigūnai.

Kiekvienoje komandoje varžėsi ir policijos kinologai. Trečiąją vietą tarp kinologų užėmė Vilniaus apskr. VPK kinologas Šarūnas Mockus, antrąją – Kauno apskr. VPK kinologė Ernesta Urbietienė, o geriausiu šalies kinologu tapo Klaipėdos apskr. VPK kinologas Tomas Taurinskis.

Kartu su lietuviais konkurse dalyvavo ir pareigūnai iš Estijos, Latvijos ir Lenkijos. Geriausiai tarp užsieniečių pasirodė Estijos policijos komanda.