Auksė Gecevičiūtė iškovojo dar vieną pergalę

(1 balsas)
Auksė Gecevičiūtė. Sporto centro/Corbis nuotr. Auksė Gecevičiūtė. Sporto centro/Corbis nuotr.

Savaitgalį Vilniuje pasibaigė Lietuvos stalo teniso asociacijos (LSTA) Taurės finalinės varžybos, kurių nugalėtoja, moterų grupėje, tapo Klaipėdos rajono atstovė Auksė Gecevičiūtė. Gargždiškė patyrė tik vieną pralaimėjimą ir įveikė visas likusias varžoves. Ugnė Baskutytė užėmė antrąją vietą. Trečiąja vieta džiaugėsi kaunietė Vitalija Venckutė.

Finalinėse LSTA Taurės varžybose, dalyvavo tie 8 stalo tenisininkai ir 8 stalo tenisininkės, kurie surinko daugiausiai taškų sezono metu vykstančiuose keturiuose taurės etapuose.
     Kitos varžybos, kuriose rungsis mūsų rajono sportininkė, vyks Gargžduose, gegužės 3 dieną, Gargždų sporto centro salėje. Tai bus pirmos tokio aukšto lygio stalo teniso varžybos Klaipėdos rajone, kuriose bus skaičiuojamas reitingas ir dalyvaus daugkartiniai Lietuvos čempionai.