„Banga“ užtikrintai įveikė Kelmės „Kražantę“

(1 balsas)
Jurgitos Riekašienės/fkbanga.lt nuotr. Jurgitos Riekašienės/fkbanga.lt nuotr.

Sekmadienį Gargždų miesto stadione „Banga" LFF I lygos 30 turo varžybose rezultatu 3:0 įveikė Kelmės „Kražantę".

Didžiosios dalies intrigos neliko jau 7 minutę, kai E.Drąsutis įveikė varžovą dešiniajame krašte ir perdavė kamuolį į baudos aikštelę, o A.Staponka iš kelių metrų „sušaudė" svečių vartininką.

Nors „Banga" dar pirmajame kėlinyje turėjo daugybę progų, antrą kartą svečiams kamuolį iš vartų teko traukti tik 58 minutę, kai A.Bačanskis antruoju bandymu įveikė „Kražantės" vartininką.

Beveik visas devyniasdešimt minučių viena kryptimi vykusią dvikovą užbaigė įspūdingas S.Urbio „šūvis" iš 18 metrų.

Šioje dvikovoje progą debiutuoti pagrindinėje komandoje gavo ir U-19 komandos žaidėjai M.Lukas ir J.Skuodas. Vienintelis dvikovą apkartinęs nutikimas – įpusėjus pirmajam kėliniui M.Kuros patirta trauma, dėl kurios „Bangos" saugas buvo priverstas palikti aikštę.

Kitas rungtynes „Banga" žais Radviliškyje spalio 11 dieną 15 valandą su vietos „Lokomotyvu".

Iš protokolo. Banga (Gargždai) – Kražantė (Kelmė) 3:0 (1:0)

Gargždų m. stadionas, 500 žiūrovų. Teisėjas – L. Gedvila (Šilutė).

Įvarčiai: 7 min. A. Staponka, 58 min. А. Bačanskis, 81 min. S. Urbys (Banga).

Įspėti: 76 min. V. Viktoravičius, 88 min. R. Čeilutka (Kražantė).

„Bangos" sudėtis: I.Driomovas, S.Jurkus, D.Padaigis, M.Gudauskas, S.Urbys, E.Drąsutis (81' M.Lukas), A.Butkus, D.Pačkauskas (86' J.Skuodas), M.Kura (25' P.Lotužys), A.Staponka, A.Bačanskis. Atsargoje liko: E.Jonaitis, J.Šimkus.