Klaipėdos rajono stalo tenisininkė – Lietuvos čempionato prizininkė

(2 balsai)
Auksė Gecevičiūtė. Sporto centro nuotr. Auksė Gecevičiūtė. Sporto centro nuotr.

Sausio 29-31 dienomis Vilniuje, sporto mokyklos „Tauras“ sporto salėje, vyko 86-asis Lietuvos stalo teniso čempionatas.

Lietuvos sostinėje dėl medalių varžėsi beveik visi pajėgiausi šalies žaidėjai, tarp jų – ir Klaipėdos rajono sporto centro stalo tenisininkė Auksė Gecevičiūtė (4 vieta šalies reitinge).

Asmeninėse varžybose po atkaklios kovos rezultatu 3:4 mūsų rajono sportininkė nusileido kaunietei U. Baskutytei ir užėmė 5-8 vietą.

Asmeninėse varžybose nugalėtojais tapo A. Udra iš Klaipėdos, o moterų grupėje stipriausia buvo E. Stuckytė.

Dvejetų varžybose Auksei sekėsi kur kas geriau, poroje su A. Petrauskiene pralaimėjo tik finale, ir Lietuvos čempionate užėmė antrąją vietą. Artimiausios varžybos, kuriose varžysis mūsų rajono sportininkė – Lietuvos komandinio čempionato turas. Pralaimėjimų nepatyrusi Auksės komanda sėkmingai gina Lietuvos čempionių titulą.