„Banga“ draugiškose rungtynėse įveikė Lietuvos U-19 rinktinę

Jurgitos Riekašienės/fkbanga.lt nuotr. Jurgitos Riekašienės/fkbanga.lt nuotr.

Trečiadienį „Banga“ žaidė ketvirtąsias draugiškas rungtynes ir pagaliau pasiekė pirmąją pergalę rezultatu 1:0.

Aktyviai dvikovą pradėjusi „Banga“ jau 7 minutę išsiveržė į priekį – po gražios kombinacijos A.Bačanskis smūgiu iš baudos aikštelės nuginklavo jaunimo rinktinės vartininką. Ir pelniusi įvartį „Banga“ ilgiau kontroliavo kamuolį, dažnai viešėjo prie varžovų baudos aikštelės, tačiau įveikti varžovų gynybos nebesugebėjo.

Antrajame kėlinyje arčiau tikslo buvo Lietuvos U-19 rinktinė, kai 75 minutę po keleto gargždiškių klaidų svečių žaidėjas turėjo galimybę smūgiuoti iš kelių metrų, tačiau nepataikė į vartus.

Kitas rungtynes „Banga“ žais Gargždų miesto stadione kovo 5 dieną, šeštadienį, 14:30 su Latvijos aukščiausioje lygoje debiutuosiančiu Rygos „FC Riga“.

Statistika. Banga (Gargždai) – Lietuva U-19 1:0 (1:0).

Įvartis:  7 min. A.Bačanskis (Banga).

„Bangos“ sudėtis: M.Galdikas (81' K.Smilingis), D.Padaigis (60' A.Lukošius), M.Bitinas, A.Ivanauskas, M.Gudauskas (77' T.Vitkauskas), S.Urbys (60' E.Drąsutis), A.Butkus (79' I.Jurgutis), G.Žukauskas (50' A.Marcinkevičius), K.Urbaitis (60' J.Triuška), M.Kura (60' E.Vainoras), A.Bačanskis (60' P.Lotužys).