„Bangos“ pergalę lėmė puikus antrasis kėlinys

Jurgitos Riekašienės/fkbanga.lt nuotr. Jurgitos Riekašienės/fkbanga.lt nuotr.

Penktadienį Gargždų miesto stadione LFF I lygos 7 turo varžybose „Banga“ įveikė „Palangą“ 2:0.

Pirmas kėlinys nieko gero nežadėjo. Vieninteliai du pavojingesni momentai buvo sukurti pačioje rungtynių pradžioje ir prieš pat pirmojo kėlinio pabaigą. Abu kartus atakos smaigalyje atsidūrė A.Bačanskis. Jei pirmąjį kartą „Bangos“ puolėjas, kairiuoju kraštu prasiveržęs beveik iki pat varžovų vartų, nerado komandos draugų, kurie galėtų „uždaryti“ perdavimą, tai antrąjį kartą A.Bačanskio smūgį galva atrėmė „Palangos“ vartų sargas. Ne itin daug nuveikė ir varžovai. G.Juška kelis kartus bandė įveikti M.Galdiką tolimais smūgiais, tačiau itin pavojingas buvo tik 36 minutę iš dešiniojo krašto atliktas baudos smūgis, kai „Bangos“ vartininkui teko iškumščiuoti kamuolį.

Antrajame kėlinyje žiūrovai išvydo visai kitokią „Bangą“. Tikriausiai šiemet taip žaidžiančios komandos dar nebuvome matę. Jau 49 minutę puikiai pavyko kontrataka dešiniuoju kraštu, kai S.Urbys įmetė kamuolį A.Staponkai, o šis, atsidūręs prieš vartininką, numetė kamuolį A.Bačanskiui. „Bangos“ puolėjui beliko nukreipti kamuolį į tuščius vartus – 1:0. Spausdama varžovus dar jų aikštės pusėje 60 minutę „Banga“ privertė svečius suklysti. G.Žukauskas, perėmęs kamuolį iš varžovų gynėjo, išbėgo prieš „Palangos“ vartų sargą ir puikiu smūgiu iš dvidešimties metrų padvigubino „Bangos“ persvarą – 2:0. Ir vėliau gargždiškiai sukūrė ne vieną pavojingą epizodą prie palangiškių vartų, tačiau dar kartą nubausti varžovų nepavyko.