Lapkričio 11 dieną Vėžaičių pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko Lietuvos mokyklų žaidynių Klaipėdos rajono kaimo vietovių mokyklų 2004 metų gimimo ir jaunesnių moksleivių mergaičių kvadrato varžybos.
Jeigu pernai kaimo vietovių mokyklų mergaičių kvadrato varžybomis pasibaigė šios sporto šakos šešių varžybų ciklas, tai šiemet atvirkščiai – jomis prasidėjo.
Norą dalyvauti pareiškė keturios komandos: moksleivės iš Endriejavo, Dovilų, Vėžaičių pagrindinių mokyklų ir Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijos.
Apie varžybų atkaklumą byloja tai, kad nugalėtojams išaiškinti net dviejuose mačuose iš šešių prireikė visų trijų kėlinių, o keli kėliniai baigėsi pratęsimais.
Jau pirmame mače tarp Endriejavo ir Dovilų buvo žaidžiami visi trys kėliniai, o trečiasis tik po atkaklios kovos baigėsi rezultatu 3:2 Dovilų naudai. Dar atkaklesnis mačas buvo tarp Endriejavo ir Veiviržėnų, kur pirmąjį kėlinį rezultatu 8:7 laimėjo Endriejavas, antrąjį – tokiu pat rezultatu Veiviržėnai, o trečiame – 3:2 nugalėjo endriejaviškės, tuo pačiu laimėdamos mačą.
Panašaus atkaklumo buvo ir likusieji mačai, nes susirinko tikrai lygiavertės varžovės. Varžybos pasibaigė aikštelės šeimininkių – Vėžaičių pagrindinės mokyklos mergaičių – pergale. Jos iškovojo visas tris pergales. Antros – Dovilų (2 pergalės), trečios – Endriejavo pagrindinės mokyklos moksleivės (1 pergalė).
Vėžaičių pagrindinės mokyklos mergaitės, vadovaujamos mokytojos Birutės Ruigienės, ne tik iškovojo savo mokyklai pirmuosius 30 įskaitinių taškų, bet ir lapkričio 19-20 dienomis atstovaus rajonui zoninėse varžybose Rietave.
Tuo prasidėjo 2016-2017 mokslo metų Lietuvos mokyklų žaidynių Klaipėdos rajono mokyklų sportinių varžybų ciklas.
Varžybų akimirkos – Zigmo Bitino, Ingos Rimkuvienės ir Ingos Januševičienės nuotraukose:
Paveikslėlių galerija
https://mano-gargzdai.lt/component/k2/item/9455-lietuvos-mokykl-zaidynes-rajone-prasidejo-mergaici-kvadrato-varzybomis#sigProGalleria292f080696
Susiję įrašai (pagal žymę)
-
Klaipėdoje – stipriausio Lietuvos ugniagesio gelbėtojo varžybos
25 birželio 10, Antradienis 09:56 Paskelbtas Sportas
-
Klaipėdos rajonas – tarp sportiškiausių Lietuvoje: pelnyta III vieta Lietuvos mokyklų žaidynėse
25 birželio 09, Pirmadienis 15:19 Paskelbtas Sportas
-
Gargždiškiai imtynininkai – tarp geriausių tarptautiniame turnyre Anykščiuose
25 gegužės 27, Antradienis 11:23 Paskelbtas Sportas
-
„Baltieji pradeda“: penktosios Klaipėdos rajono darželinukų šaškių varžybos
25 gegužės 07, Trečiadienis 12:49 Paskelbtas Sportas
-
Klaipėdos rajono sportininkai – tarp geriausiųjų „Shidokai-kan karys III“ varžybose
25 balandžio 18, Penktadienis 12:21 Paskelbtas Sportas
Palikite komentarą
Reklamos
Dabar svetainėje 277 svečiai (-ių) ir narių nėra