„Banga“ laimėjo Žemaitijos taurę

(2 balsai)
Komanda džiaugiasi pergale. Jurgitos Riekašienės/fkbanga.lt nuotr. Komanda džiaugiasi pergale. Jurgitos Riekašienės/fkbanga.lt nuotr.

Šeštadienį Telšiuose „Banga“ 3:2 įveikė „Palangą“ ir iškovojo Žemaitijos taurę.

Sniegu padengtoje aikštėje vykusią dvikovą aktyviau pradėjo „Banga“, tačiau pirmasis įvartis krito į M.Galdiko ginamus vartus. 8 minutę A.Jurgelevičius pasinaudojo gynėjų klaida ir nuginklavo „Bangos“ vartų sargą. Visgi netrukus rezultatas pasikeitė kardinaliai. 18 minutę S.Urbys surengė sėkmingą reidą dešiniuoju kraštu, po kurio A.Butkus iš keliolikos metrų sukirto į skersinį. Kamuolys atšoko G.Žukauskui ir šis tiksliu smūgiu išlygino rezultatą. Dar po trijų minučių M.Kura įspūdingu smūgiu iš 25 metrų prie taurės priartino „Bangą“ – 2:1. Baigiantis kėliniui mūsų komanda turėjo galimybę padidinti persvarą, tačiau po A.Bačanskio smūgio kamuolys atsimušė į skersinį.

Įsibėgėjus antrajam kėliniui komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis. 62 minutę K.Urbaitis kairiuoju kraštu link varžovų vartų pasiuntė M.Kurą. „Bangos“ saugas užklupo „Palangos“ vartų sargą nepasiruošusį – 3:1. Tačiau jau po poros minučių A.Jurgelevičius antrą kartą įveikė M.Galdiką – 3:2.

82 minutę A.Lukošius baudos aikštelėje pargriovė „Palangos“ gretose rungtyniaujantį Simą Urbį. Teisėjas ne tik skyrė vienuolikos metrų baudinį, bet ir pašalino iš aikštės „Bangos“ gynėją. Visgi galimybės išlyginti rezultatą „Palanga“ neišnaudojo 2 M.Galdikas atrėmė M.Stonkaus smūgį nuo vienuolikos metrų žymos.

Turėdami kiekybinę persvarą palangiškiai užgulė „Bangos“ vartus, bet taip ir nesugebėjo pergudrauti mūsų futbolininkų. Žemaitijos taurės turnyro nugalėtojais tapo „Banga“.

Kitas rungtynes „Banga“ žais penktadienį, kovo 25 dieną, 19 valandą Gargždų miesto stadione su Alytaus DFK „Dainava“. Tai bus pirmosios 2016 metų sezono I lygos rungtynės.

Statistika. Palanga (Palanga) – Banga (Gargždai) 2:3 (1:2).

Įvarčiai. 8 min., 64 min. A.Jurgelevičius (Palanga); 18 min. G.Žukauskas, 21 min., 62 min. M.Kura (Banga).

82 min. M.Stonkus (Palanga) nerealizavo 11 metrų baudinio.

Pašalinimas: 82 min. A.Lukošius (Banga).

„Bangos“ sudėtis: M.Galdikas, A.Lukošius, D.Padaigis, M.Bitinas, M.Gudauskas, S.Urbys (64' E.Vainoras), A.Butkus, G.Žukauskas (77' I.Jurgutis), K.Urbaitis, M.Kura, A.Bačanskis (84' T.Vitkauskas).