Mano GargždaiSavivaldybė kviečia ir toliau aktyviai bendradarbiauti vystant infrastruktūrą

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Klaipėdos rajono savivaldybės nuotr. Klaipėdos rajono savivaldybės nuotr.

Jau kelerius metus gyventojai ir verslas kviečiami pasinaudoti galimybe infrastruktūrai įrengti, kai kelio asfaltavimo, apšvietimo įrengimo ar kiemo sutvarkymo išlaidos dalijamos lygiomis dalimis Savivaldybei, gyventojams ar verslui. Toks bendradarbiavimas duoda puikius rezultatus.

 

Projektai įgyvendinami kasmet

„Savivaldybė kelius asfaltuoja nuolat pagal ilgalaikę programą 5 metams, kurią tvirtina Taryba. Ką asfaltuoti šį penkmetį, iki 2025 metų, nusprendė pačios bendruomenės seniūnaičių sueigose. Jeigu kelias nėra įtrauktas į ilgalaikę programą, tai apie jo asfaltavimo galimybę galime kalbėti tik po 2025-ųjų, nes viskas remiasi į finansines Savivaldybės galimybes“, – sako mero pavaduotoja Audronė Balnionienė.

Yra ir kita galimybė greičiau susikurti patogią viešąją infrastruktūrą. Priėmus sprendimą asfaltuoti kelius, kiemą ar įrengti apšvietimą, bendradarbiaujant su Savivaldybe darbai pradedami gerokai greičiau. Tam biudžete yra skirta atskira lėšų eilutė.

Vien per pastaruosius dvejus metus kartu su gyventojų prisidėjimu rajone sutvarkytos penkios gatvės, 2 daugiabučių kiemai, vienoje gatvėje įrengtas apšvietimas.

 

Ragina nelaukti

Prašymus 2022 metų projektams galima teikti nuo rugsėjo 1 d. iki lapkričio 1 d. Mero pavaduotoja A. Balnionienė apsisprendusius prisidėti prie infrastruktūros sutvarkymo ragina nelaukti šio termino pradžios ir prašymus teikti jau dabar.

„Specialistai, įvertinę paraišką, atsižvelgs į technines ir lėšų galimybes, ir galbūt dar šiemet bus galima finansuoti jūsų norimo kelio asfaltavimą, kiemo sutvarkymą ar apšvietimo įrengimą“, – sako A. Balnionienė.

Infrastruktūrą gali tvarkyti ne tik daugiabučių ir sodininkų bendrijos, oficialiai įsteigtos bendruomenės, bet ir atskiros gyventojų grupės, pavieniai asmenys, taip pat ir verslininkai. Atkreiptinas dėmesys, kad tvarkoma tik viešoji infrastruktūra, o ne privačios nuosavybės keliai ir kiemai.

Savivaldybė lauktų ir aktyvesnio verslininkų įsitraukimo – kaip pavyzdžio bendruomenėms.

Su finansavimo programa galima susipažinti Savivaldybės interneto puslapyje www.klaipedos-r.lt (Gyventojams/Keliai ir transportas/Vietinės reikšmės keliai). Konsultacijas teikia Statybos ir infrastruktūros skyriaus specialistai tel. (8 46) 47 08 84.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 189 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,