Mano GargždaiJ.Valančiūnas pradžiugino „Žilvičio“ stovyklautojus

Įvertinkite šį įrašą
(2 balsai)

„Žilvičio“ stovykloje Karklėje stovyklaujantys vaikai džiūgavo galėję susitikti su viena ryškiausių jaunosios kartos krepšinio žvaigždžių šalyje.

Lietuvos rinktinės narys ir naudingiausias NBA vasaros lygos žaidėjas Jonas Valančiūnas penktadienį Karklėje atsakė į vaikų klausimus ir net pademonstravo savo dėjimą į krepšį.

Sostinės krepšinio mokyklos rengiamos stovyklos Karklėje dalyvis uždavė sportininkui netikėtą klausimą, į kurį krepšinio žvaigždė neturėjo atsakymo:  „Ar esi gavęs infarktą?‟, - nuskambėjo krepšininko juoko pliūpsnį įkvėpęs klausimas.

J. Valančiūnas nestokojo humoro jausmo. Paklaustas, ar Lietuvos rinktinė laimės Europos vyrų krepšinio čempionatą, atsakė vaikinui: „Matytas Aleksas‟.

Tuo tarpu sulaukęs klausimo, kaip jautėsi išrinktas geriausiu NBA vasaros lygos žaidėju, teigė: „Jaučiausi labai gerai, o paskui susitepiau sumuštinį‟.

Krepšininkas sulaukė ir kitokių klausimų: koks jo batų dydis, kiek metų žaidžia krepšinį, ar yra aukštesnis už  A. Sabonį.

NBA žaidėjas buvo įspraustas į kampą – visas būrys vaikų šaukte šaukė J. Valančiūną padainuoti, tačiau šis noras, deja, nebuvo išpildytas. Mat krepšininkas tikino, kad dainuoti nemoka.

Per susitikimą su Karklėje atostogaujančiais vaikais J. Valančiūnas paragino vaikus užsiimti veikla, kuri jiems būtų maloni ir naudinga.

„Jaučiuosi gerai matydamas tiek daug jaunų, gražių veidų aplink. Aš manau, labai gerai tai, kad vyksta tokios stovyklos ir vaikai turi ką veikti – jūra, grynas oras, graži gamta, -sakė jis. - Save aš atradau sporte, tačiau kitam galbūt patinka piešti, dainuoti ar šokti. Reikia rasti savo mėgiamą sritį ir ją puoselėti, o tokios stovyklos padeda tai padaryti‟, - teigė Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės žaidėjas.

Sauliaus Čirbos fotografijos:

Vaizdo įrašo fragmentas iš vaikų susitikimo su krepšininku:

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Dabar svetainėje 996 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,