Mano GargždaiArtėjant penktajam Deimantės gimtadieniui – svajonės išsipildymas

Įvertinkite šį įrašą
(3 balsai)
Asociatyvi Simos Ulvikienės nuotrauka. Asociatyvi Simos Ulvikienės nuotrauka.

Neseniai rašėme, kad ketverių metukų Klaipėdos rajono gyventojos Deimantės, sergančios pirmojo tipo cukriniu diabetu, gyvenimas netrukus pasikeis. Jis jau keičiasi! Šiuo metu ji išbando laikiną insulino pompą. Jei viskas klosis gerai, greitai mergaitė džiaugsis nuolatine pompa ir jai nebereikės kęsti nuolatinių adatos dūrių.

 

Iniciatyvos padėti sunkiai besiverčiančiai šeimai ėmusis Ieva Jonušaitė tvirtino, kad Deimantė nuo praėjusio penktadienio guli Kauno klinikose, kur jai buvo uždėta bandomoji insulino pompa. Taip tikrinama, ar mergaitės organizmas „priims“ šį aparatą ir kokia bus reakcija.

„Deimantės mama Sonata pasakojo, kad cukraus kiekis mergaitės kraujyje kol kas labai svyruoja, dažnai krenta. Tačiau, kai ji pripras prie pompos, ši viską turi sureguliuoti. Nors abi pasiilgo namų, mokytis prižiūrėti pompą ir ja naudotis, pasak Sonatos, sekėsi gerai“, – patikino I.Jonušaitė.

Pirmadienį Deimantė jau keliaus namo, kur kelias savaites taip pat bus su bandomąja insulino pompa. Jei viskas seksis gerai, organizmas jos neatmes ir pripras, tada mergaitei bus uždėta už geraširdžių žmonių suaukotus pinigus nupirkta pompa.

„Gegužės 5 dieną Deimantei sukaks 5 metai. Greičiausiai iki tos dienos Deimantė gaus tikrąją savo pompą“, – džiaugėsi I.Jonušaitė.

I.Jonušaitės pagalba mažosios Deimantės šeimai neapsiribojo aukų rinkimu insulino pompai įsigyti. Prieš Velykas ji šeimai nuvežė maisto, iš gerų žmonių surinktų drabužių.

„Sonata labai džiaugėsi, vaikai iškart puolė visko kraustyti, valgyti saldainių“, – gražias akimirkas prisiminė geradarė.

Aukoti Deimantei I.Jonušaitė pakvietė prieš mėnesį laiko.Netrukus į Aleksandro Gridino labdaros fondo sąskaitą geraširdžiai žmonės paaukojo apie 1800 eurų. Dar 300 eurų buvo surinkta „Lijo“ vykusio labdaringo renginio metu. Iš viso Deimantei buvo paaukoti 2292 eurai.

 

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 107 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,