Šilutėje vyko Lietuvos jaunių iki 17 m. sunkiosios atletikos čempionatas. Šiose varžybose iškovojo teisę dalyvauti keturi Gargždų sporto mokyklos auklėtiniai.
Trenerio Edvardo Šauklio auklėtiniai nenuvylė ir šį kartą. Pačioje sunkiausioje svorio kategorijoje – virš 105 kg – čempionu tapo Karolis Stonkus. Jo rezultatas rovimo veiksme – 115 kg, o stūmimo – 155 kg.
Svorio kategorijoje iki 105 kg Julius Juknys iškovojo 3-ąją vietą, o Vilius Norkus (svorio kategorija iki 69 kg) ir Erlandas Eglynas (svorio kategorija iki 77 kg) iškovojo 6-tąsias vietas. Jie dar jauni, šioje amžiaus grupėje dalyvauti galės dar du metus.
Sunkiaatlečiai sėkmingai pradėjo 2018 metus – be šių dviejų medalių dar parvežti du medaliai iš Lietuvos čempionato iki 15 metų. Artimiausios varžybos gegužės ir birželio mėnesiais – Jaunučių žaidynės ir Lietuvos moterų ir vyrų čempionatai, kur taip pat planuojama pasirodyti sėkmingai. Treniruočių salėje dirbama daug ir sunkiai, taip siekiama užsibrėžto tikslo.
Susiję įrašai (pagal žymę)
-
Gargždų sporto centro imtynininkai – tarp geriausių Lietuvoje
25 gegužės 22, Ketvirtadienis 09:41 Paskelbtas Sportas
-
Gargždiškis Nojus Brazdeikis – Lietuvos jaunimo čempionato sidabro laimėtojas
25 gegužės 20, Antradienis 14:44 Paskelbtas Sportas
-
Lietuvos greitųjų šachmatų pirmenybėse mūsų sporto centro ugdytiniai iškovojo tris medalius
25 gegužės 19, Pirmadienis 14:40 Paskelbtas Sportas
-
„Samsono“ atletai – tarp geriausių Europos meistrų čempionate Albanijoje
25 gegužės 13, Antradienis 10:58 Paskelbtas Sportas
-
Lietuvos vaikų čempionate „Okinava“ aulėtiniai iškovojo 44 medalius!
25 gegužės 12, Pirmadienis 14:16 Paskelbtas Sportas
Palikite komentarą
Reklamos
Dabar svetainėje 652 svečiai (-ių) ir narių nėra