„Gargždai“ iš Vilniaus grįžo su pergale

(1 balsas)
M. Baranausko/NKL.lt nuotr. M. Baranausko/NKL.lt nuotr.

Puikiai ketvirtąjį kėlinį sužaidę Gargždų „Gargždai“ (12-15) šventė pergalę VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse.

Alberto Vilimo auklėtiniai svečiuose 100:93 (25:21, 13:24, 24:18, 38:30) palaužė Vilniaus „Perlo“ (14-13) ekipos pasipriešinimą ir įsirašė antrąją pergalę paeiliui.

Prieš prasidedant lemiamam ketvirčiui „Perlas“ pirmavo 63:62, o kėlinys prasidėjo gan apylygiu žaidimu, tačiau antroje dalyje savo spurtą surengė svečiai.

Mantas Ruikis smeigė du tritaškius iš eilės, neilgai trukus tolimą metimą bei dvitaškį pridėjo Kristupas Totoris, o „Gargždai“ laimėjo atkarpą 14:6 ir susikrovė dviženklę persvarą – 84:74.

Prieš prasidedant paskutinei minutei Andreas Kalogiros dar sugebėjo sumažinti „Perlo“ deficitą iki 7 taškų, tačiau tai buvo viskas ir finalinė sirena paskelbė „Gargždų“ pergalę.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai pasirodęs M. Ruikis pelnė 21 tašką (1/7 dvit., 6/10 trit., 1/2 baudos), atkovojo 7 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 6 ir užsidirbo 5 pražangas bei surinko 21 naudingumo balą.

Vilniečių ekipoje blizgėjęs Andreas Kalogiros pelnė 21 tašką (6/8 dvit., 3/6 trit.), atkovojo 9 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 3 sykius suklydo bei surinko 25 naudingumo balus.

„Perlas“: Andreas Kalogiros 21 (6/8 dvit., 3/5 trit., 9 atk. kam.), Simas Jarumbauskas 17 (1/7 dvit., 9/11 baudos, 8 atk. kam.), Ąžuolas Tubelis 16 (4/7 dvit.), Augustas Marčiulionis 11 (4/15 dvit., 11 rez. perd., 7 atk. kam.), Pijus Rimkus 10.

„Gargždai“: Mantas Ruikis 21 (1/7 dvit., 6/10 trit.), Rimantas Daunys 20 (3/6 dvit., 4/7 trit.), Tadas Poška 16, Laurynas Mikalauskas 15 (6/9 dvit., 9 atk. kam.), Kristupas Totoris 11 (1/5 trit.).