„Bangos“ jaunimas įveikė „Sūduvą B“

Justo Kasparavičiaus nuotr. Justo Kasparavičiaus nuotr.

Sekmadienį Gargždų miesto stadione „Banga B“ 3:1 įveikė Marijampolės „Sūduva B“.

Visas rungtynes dominavę jaunieji gargždiškiai pergalę pasiekė tik besibaigiant rungtynėms.

Pirmajame kėlinyje „Banga B“ neišnaudojo daugybės progų – svečius gelbėjo puikiai žaidęs vartininkas V. Sterbys, o kartą D. Zubauskas sukirto į skersinį.

Nesėkmingų atakų seriją pavyko nutraukti antrojo kėlinio pradžioje – 52 minutę po P. Srėbaliaus perdavimo iš dešiniojo krašto kamuolį į vartus nukreipė D. Zubauskas. Tiesa, pirmavo gargždiškiai trumpai – jau 60 minutę, pasinaudoję gynėjų ir vartininko klaidomis, marijampoliečiai atstatė pusiausvyrą.

Po gausybės nesėkmingų bandymų 82 minutę gargždiškiams antrą kartą pavyko pasiųsti kamuolį į vartus – P. Srėbaliaus perdavimą iš dešiniojo krašto „uždarė“ K. Birgiola. 88 minutę P. Srėbalius trečią kartą asistavo komandoms draugams – po jo perdavimo D. Zubauskas išbėgo prieš „Sūduvos B“ vartų sargą ir pasiuntė kamuolį į tinklą.

Banga B (Gargždai) – Sūduva B (Marijampolė) 3:1 (0:0)

Įvarčiai: 52 min. ir 88 min. D. Zubauskas, 82 min. K. Birgiola (Banga B), 60 min. E. Budzilauskas (Sūduva B).

Įspėjimai: 32 min. D. Zubauskas, 79 min. K. Žebrauskas (Banga B); 42 min. V. Žemaitis, 71 min. D. Pudžemys (Sūduva B).

„Banga B“ sudėtis: M. Bertašius, P. Srėbalius (88′ A. Lūža), V. Antužis, J. Kerpė, E. Jurjonas, I. Venckus (88′ B. Gailius), K. Žebrauskas, M. Petrikas (64′ A. Filipchuk), A. Spyčius (73′ K. Toleikis), P. Lotužys (60′ K. Birgiola), D. Zubauskas. Atsargoje liko: K. Smilingis, K. Pliuškys, M. Gelžinis.