„Banga“ autsaideriams „dovanojo“ pirmuosius taškus

(2 balsai)
Asociatyvi M.Mizaraitės nuotr. Asociatyvi M.Mizaraitės nuotr.

Vėlyvas vakaras Alytuje „Bangos“ futbolininkams susiklostė nesėkmingai. 15 turo „SmsCredit.lt A lygos” varžybose Alytaus „Dainavos” ekipa šventė pergalę rezultatu 2:0. Tai pirmoji alytiškių pergalė ir pirmieji taškai A lygoje.

Nors gargždiškiai turėjo nemažai progų, fortūna šypsojosi „Dainavai”.

Pirmąjį įvartį 19 rungtynių minutę po 11 metrų baudinio užtikrintai realizavo K.Balčiūnas.

39 minutę po „Bangos“ žaidėjo klaidos aikštės viduryje, alytiškis perėmęs kamuolį jį perdavė K.Balčiūnui, kuris susitvarkęs su trimis gynėjais sėkmingai pasiuntė kamuolį į „Bangos“ vartus.

69 minutę puikią progą pasižymėti turėjo ir Gargždų ekipa – deja, 11 metrų baudinio nerealizavo E.Grigaitis.

Antrajame kėlinyje „Banga” buvo tiesiog užgulusi alytiškių vartus, tačiau nepalaužiama „Dainavos” gynyba ir lydinti sėkmė taip ir neleido kamuoliui atsidurti vartuose.