Mano GargždaiGeradarės iniciatyva pildosi sergančiųjų svajonės

Įvertinkite šį įrašą
(7 balsai)
Ievos Jonušaitės planuose – ne viena gerumo akcija. Simos Ulvikienės nuotr. Ievos Jonušaitės planuose – ne viena gerumo akcija. Simos Ulvikienės nuotr.

     Keturmetės Klaipėdos rajono gyventojos Deimantės, sergančios pirmojo tipo cukriniu diabetu, gyvenimas greitai pasikeis. Mergaitei nebereikės kęsti nuolatinių adatos dūrių, jos ir šeimos rūpesčius palengvins išsvajota insulino pompa.


     Lankupiuose gyvenančiai ir sunkiai besiverčiančiai šeimai padėti nusprendusi geradarė, „Tauriosios širdies" laureatė Ieva Jonušaitė jau gali džiaugtis rezultatais. Per mažiau nei mėnesį laiko Aleksandro Gridino labdaros fondo sąskaitą geraširdžiai žmonės papildė apie 1800 eurų.
     Dar 300 eurų buvo surinkta sekmadienį „Lijo" vykusio labdaringo renginio metu. Iš viso Deimantei buvo paaukoti 2292 eurai.
     Kaip atviravo I.Jonušaitė, tikslas jau pasiektas, pinigai, skirti Deimantės insulino pompai pirkti, jau surinkti, tačiau šalies naujienų portale publikuotas straipsnis sulaukė ir dar vieno geradario kilnaus gesto – jis pasisiūlė sergančiajam padovanoti insulino pompą.
     „Ieškosime vaiko, kuriam reikalinga ši pagalba", – portalui mano-gargzdai.lt pasakojo Ieva.
     Pasiteiravus apie ateities planus, geradarė teigė, jog galvoje sukasi daugybė darbų, nes yra dar daug vaikų, kuriems reikalinga pagalba.
     „Šiuo metu dar renkame pinigėlius cukriniu diabetu sergančiai 9 mėnesių Aleksandrai iš Lentvario. Taip pat vienas žinomas dainininkas pažadėjo prisidėti prie dar vieno vaiko gerovės, nupirkdamas jam insulino pompą. Pirmiausia norisi užbaigti šias istorijas", – kalbėjo I.Jonušaitė.
     Sekmadienį „Lijo" vykusiame labdaringame renginyje skambėjo Sigito Stalmoko saksofono melodijos. Apie insulino pompos ir cukrinio diabeto ypatybes pasakojo Deimantės gydytoja Sigita Vainienė, o su kavos kultūra supažindino kavos mylėtoja Monika Vasylienė.
     Renginyje buvo galima pasivaišinti Gargždų ir Klaipėdos miestų konditerių keptais skanėstais. Taip pat įsigyti ir Lapių fondo vaikų darytų darbelių, skirtų Velykoms.
     I.Jonušaitė dėkoja visiems prisidėjusiems: „Ačiū visoms konditerėms, „Manto duonai", Gargždų mamoms, kurios atidavė rūbelius Sonatos šeimai, taip pat „Lijo", kad priėmė į savo patalpas. Ačiū gydytojai Sigitai Vainienei, Sigitui Stalmokui už muziką ir visiems visiems, kurie vienaip ar kitaip prisidėjo."

 

Renginio akimirkos – Simos Ulvikienės nuotraukose:

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Dabar svetainėje 175 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,